Strona głównaAktualnościZarządzanie Projektami – Webinar dla Inżyniera

Zarządzanie Projektami – Webinar dla Inżyniera

Zarządzanie Projektami - Webinar dla Inżyniera

Zarządzanie Projektami – Webinar dla Inżyniera

Zarządzanie Projektami jest bardzo ważne kiedy pracujesz w narzędziach CAD-owskich, takich jak SOLIDWORKS, Autodesk Inventor, SolidEdge czy AutoCAD? Zarządzasz projektami? Musisz zorganizować pracę wielu ludzi jednocześnie? Chcesz wiedzieć jakie są postępy prac w prowadzonych przez Ciebie projektach? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Poświęć chwile czasu, by udoskonalić swoje umiejętności!


2 luty 2015 – godzina 14:00 (webinar 60 minut)

Lista_zajętości-600x334 Wykres_gantta-600x343

Zapisz się na darmowy webinar, omawiający możliwości oprogramowania do zarządzania projektami – PMDesk. Oprogramowanie pozwala na zarządzanie wieloma projektami jednocześnie, udostępniając podgląd do zasobów, w związku z czym istnieje możliwość sprawdzenia konfliktów. System jest zintegrowany z narzędziem do zarządzania dokumentacją (Zarządzanie Projektami) – SOLIDWORKS Enterprise PDM, posiada również osobny panel do przeglądu zadań dla osób nie pracujących w PDM oraz okno dla projektantów SOLIDWORKS. Użytkownicy innych aplikacji CAD-owskich mają możliwość uruchomienia modułu z systemu PDM lub aplikacji zewnętrznej.

Nie wiesz jeszcze co to PMDesk? TUTAJ dowiesz się więcej.

Zapisz się już teraz! Kliknij w link:
https://attendee.gotowebinar.com/register/900954485487835393

Webinarium poprowadzi:
Marcin Domański – Programista/Wdrożeniowiec, współtwórca PMDesk

Podziel się:

Dyrektor Techniczny w DPS Software, z firmą związany od 2006 roku. Jego obszarem działalności jest zarządzanie kompetencjami technicznymi DPS oraz systemy IT/PDM/PLM. Zrealizował jako Konsultant lub Project Manager wiele udanych projektów, w tym integracje z systemami klasy MRP/ERP. Interesuje się również takimi tematami jak motywacja i zarządzanie sobą w czasie. Prywatnie fan motor-sportu (aktywny kierowca) oraz dobrej książki.