W tym przewodniku opisano proces pozyskiwania kuponów umożliwiających przystępowanie do zdawania egzaminów z zakresu produktów SOLIDWORKS, narzędzi platformy 3DEXPERIENCE oraz oprogramowania DraftSight.
Wraz z początkiem 2024 roku został udostępniony nowy automatyczny system wykorzystywania kuponów na egzaminy, który pozwala klientom korzystającym z usługi subskrypcji uzyskać bezpłatne kody na egzaminy. Dostęp oraz kontrola przyznanych certyfikatów jest obecnie całkowicie autonomiczny, nie mamy już konieczności kontaktowania się z Zespołem Certyfikacji. Aby uzyskać dostęp do swoich voucherów, musisz najpierw spełnić poniższe Warunki wstępne, a następnie postępować zgodnie z Instrukcjami.
Warunki wstępne
Zanim przejdziesz do instrukcji zawartych w następnym akapicie, upewnij się, że:
- Posiadasz Konto Certyfikacji 3DEXPERIENCE (stwórz proszę tutaj, jeśli nie posiadasz).
- • Posiadasz ID 3DEXPERIENCE (podążaj proszę zgodnie z instrukcją tutaj, jeśli nie posiadasz).
- • Twoje ID 3DEXPERIENCE jest powiązane z zasobami Twojej firmy. Skontaktuj się ze swoim administratorem firmy lub dostawcą, aby powiązać swoje ID 3DEXPERIENCE.

Instrukcja pozyskania darmowych kuponów
Po spełnieniu warunków wstępnych zaloguj się do swojego konta w Centrum Certyfikacji – tutaj.

W Centrum Certyfikacji kliknij na zakładkę „Your Credits” –> następnie zakładkę „Subscription Offer” -> i wybierz „LOOKUP MY LICENSES”.

W następnym oknie zautoryzuj się swoim ID 3DEXPERIENCE, gdy zostaniesz poproszony. Zostaniesz przekierowany z powrotem do Centrum Certyfikacji. Kliknij „OK” w wiadomości potwierdzającej i wybierz egzaminy certyfikacyjne, do których chciałabyś/chciałbyś uzyskać dostęp, a następnie kliknij „Create Exam Vouchers”.
Kto jest do nich uprawniony:
W ofercie tej uwzględnieni są:
- Wszystkie komercyjne licencje SOLIDWORKS Desktop CAD
- Wszystkie licencje badawcze SOLIDWORKS Desktop CAD
- Wszystkie licencje GSA SOLIDWORKS Desktop CAD
- Wszystkie licencje 3DEXPERIENCE Works CAD (3DEXPERIENCE SOLIDWORKS, 3D Creator, 3D Sculptor, 3D Structure Creator, 3D Mold Creator, 3D SheetMetal Creator)
- Wszystkie licencje DraftSight
Kto nie spełnia warunków
Z tej oferty wyłączone są:
- Licencje studenckie i edukacyjne
- Licencje SOLIDWORKS for Makers
- Licencje SOLIDWORKS Machinist
- Licencje partnerów/dostawców
Szczegóły oferty
- Dla licencji SOLIDWORKS i 3DEXPERIENCE Works CAD: dostęp do 3 egzaminów (na semestr, na użytkownika, dla każdej licencji CAD w usłudze subskrypcji).
- Dla licencji DraftSight: dostęp do 1 egzaminu DraftSight (na semestr, na użytkownika, dla każdej licencji DraftSight w usłudze subskrypcji).
Cechy i korzyści automatycznego systemu certyfikacji
- Stały niezależny dostęp do kuponów na egzaminy poprzez konto w Centrum Certyfikacji 3DEXPERIENCE.
- Kupony są ważne przez 180 dni od chwili ich wygenerowania i mogą być udostępniane współpracownikom.
- Wykorzystaj do 3 kuponów na semestr. Jeśli planujesz dzisiaj zdawać tylko jeden egzamin, możesz wrócić, aby poprosić o 2 dodatkowe kody w dowolnym momencie w trakcie semestru. Liczniki resetują się 1 stycznia i 1 lipca.
- Dostęp do kuponów jest uzależniony od zasobów CAD firmy w usłudze subskrypcji (np. 12 licencji CAD lub roli 3DEXPERIENCE CAD na subskrypcji oznaczają, że 12 pracowników może wykorzystać do 3 kuponów na egzaminy na każdy semestr). Dostęp do kuponów odbywa się na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” dla każdej firmy.
- Nie jesteś już ograniczony do wyboru tylko 1 egzaminu z każdej z 3 kategorii. Możesz je dowolnie łączyć. Uzyskujesz dostęp do całego naszego portfolio egzaminów (z wyjątkiem egzaminów poziomu EXPERT). Możesz nawet poprosić o ten sam egzamin 3 razy w ciągu tego samego semestru, jeśli taka jest twoja potrzeba.
- Użytkownicy DraftSight mogą otrzymać kody na nowy egzamin DraftSight Associate.
- Ten system nie będzie działać z licencjami studenckimi ani edukacyjnymi. Studenci powinni skontaktować się ze swoją uczelnią w celu uzyskania dostępu do egzaminów.





