Strona głównaAktualnościA co Ty zrobisz dla SOLIDWORKS 2016?

A co Ty zrobisz dla SOLIDWORKS 2016?

A co Ty zrobisz dla SOLIDWORKS 2016?

Masz pomysł na ulepszenie oprogramowania SOLIDWORKS 2016? Chcesz zaproponować nowa funkcję w programie? Wykorzystaj okazję i miej realny wpływ na rozwój przyszłej wersji SOLIDWORKS!

Strona SOLIDWORKS Top 10 list stwarza możliwość przekazywania pomysłów na usprawnienie oprogramowania SOLIDWORKS. W następnym etapie społeczność SOLIDWORKS poddaje pod głosowanie poszczególne zgłoszenia, spośród których wybrane zostaje dziesięć najbardziej popularnych pomysłów.

Wszystkie zgłoszone propozycje przekazywane są do programistów SOLIDWORKS, a lista najbardziej popularnych zostaje zaprezentowana podczas jednej z sesji na SOLIDWORKS World 2015 w Pheonix.

Po utworzeniu konta na stronie SOLIDWORKS World 2015 Top Ten List zyskujemy możliwość głosowania na zaproponowane już ulepszenia jak i dodawania własnych pomysłów.

Jako CNS Solutions zachęcamy do zgłaszania konstruktywnych propozycji jak i do rzeczowej dyskusji na forum. Dzięki takiemu zaangażowaniu, każdy z użytkowników staje się członkiem międzynarodowej społeczności budującej oprogramowanie SOLIDWORKS.

Na Wasze pomysły czekamy do 12 grudnia!

W okresie od 15 grudnia 2014 do 23 stycznia 2015 odbywać się będzie głosowanie na zgłoszone pomysły.

A tutaj

Podziel się:

Absolwent Politechniki Warszawskiej, bezgranicznie oddany pasji projektowania 3D. Przygodę z SOLIDWORKS rozpoczął w 2010 roku, a od 2013 roku powiązał z SOLIDWORKS swoją pracę w CNS Solutions. Obszar jego zainteresowań to przede wszystkim fotorealistyczne renderingi, optymalizacja projektowania w SOLIDWORKS oraz technologie RapidPrototyping. Prywatnie uwielbia zdobywać Tatrzańskie szczyty oraz trenować wspinaczkę na sztucznych ściankach wspinaczkowych.