Strona głównaAktualnościPraca dyplomowa | Zgarnij bezpłatne szkolenie

Praca dyplomowa | Zgarnij bezpłatne szkolenie

dpstoday praca dyplomowa solidworks szkolenie

Praca dyplomowa | Zgarnij bezpłatne szkolenie

Podziel się z nami swoją pracą dyplomową wykonaną z wykorzystaniem SOLIDWORKS i otrzymaj bezpłatne szkolenie!

Wakacje zazwyczaj są czasem, w którym studenci pracują nad swoimi pracami dyplomowymi. Wielu z nich używa do tego celu oprogramowanie SOLIDWORKS, w którym wykonują modele, dokumentację oraz przeprowadzają symulacje i analizy. Zdarza się, że konieczne jest skorzystanie z bardziej zaawansowanych modułów i funkcjonalności,  które nie były omawiane podczas zajęć przedmiotowych. Wtedy konieczne jest wyszukiwanie rozwiązania problemu na własną rękę, zazwyczaj w Internecie.

Dlaczego nie pochwalić się wynikami swojej pracy z innymi użytkownikami? Taka publikacja jest mocnym punktem w CV, potwierdzającym znajomość oprogramowania SOLIDWORKS. Może to również pomóc innej osobie, która w swojej pracy porusza podobną tematykę.

projektowanie zawieszenia solidworks motion

Przykładem jest artykuł Tomasza Tworka, studenta Politechniki Wrocławskiej, który wykorzystał moduł SOLIDWORKS Motion przy projektowaniu zawieszenia.

Przygotuj krótki artykuł pokazujący zastosowanie SOLIDWORKS w Twojej pracy dyplomowej i prześlij go na marketing(at)dps-software.pl. Jeżeli go opublikujemy to otrzymasz od nas jedno, darmowe szkolenie oraz wejściówkę na DPS Forum 2017!

 

Podziel się:

Specjalista ds. edukacji w DPS Software. Interesuje się modelowaniem i nowymi technologiami, w tym drukiem 3D. Pasjonat siatkówki, żużla i dobrego piwa.