Strona głównaProduktySOLIDWORKS 2017 – Szkic

SOLIDWORKS 2017 – Szkic

SOLIDWORKS 2017 szkic

SOLIDWORKS 2017 – Szkic

SOLIDWORKS 2017 wprowadza klika nowych, użytecznych funkcji, które zwiększają efektywność podczas pracy w szkicu. Dodajmy nową szczelinę do tej części.

W 2017 podczas pracy w szkicu podręczne menu wywoływane przez prawy przycisk myszy zostało wzbogacone o nowe skróty, aby umożliwić sprawniejszy dostęp do najczęściej używanych narzędzi.

Zamknięte kontury w szkicu mogą być teraz wyświetlane w zacienionym obszarze, dając Państwu natychmiastową informację zwrotną podczas pracy. Poprzez proste wybranie i przeciągnięcie zacienionego pola, mogą Państwo swobodnie przenosić niedodefiniowane kształty do wybranego miejsca, dodając pożądane relacje, a wszystko to w łatwy i szybki sposób. Oprócz samego wyświetlania, dodatkowe polecenia mogą być natychmiast uzyskiwane za pośrednictwem menu kontekstowego, wystarczy jedynie, że wybiorą Państwo zacieniony obszar.

Korzystając z najnowszego skrótu klawiaturowego Alt, mogą Państwo wstępnie wybrać jeden lub kilka konturów i przejść prosto do tworzenia operacji.

Wszystkie te funkcje w SOLIDWORKS 2017 sprawiają, że praca z geometrią w szkicu staje się przyjemniejsza i bardziej intuicyjna.

Podziel się:

Starszy Specjalista techniczny ds. SOLIDWORKS / Trener. Wyróżniony nagrodą SOLIDWORKS Award Elite w 2014 roku. Uwielbia testować nowe rozwiązania sprzętowe, a nowe technologie nie są mu obce. Smakosz whisky i dobrego jedzenia (sam dobrze gotuje).