Strona głównaAktualności5 rzeczy o subskrypcji SOLIDWORKS, które musisz wiedzieć

5 rzeczy o subskrypcji SOLIDWORKS, które musisz wiedzieć

5 rzeczy o subskrypcji SOLIDWORKS, które musisz wiedzieć

Wciąż istnieje kilka wspaniałych usług subskrypcyjnych, które zapewniają niezrównaną wartość. Netflix jest oczywistym przykładem, ale czy słyszałeś o subskrypcji SOLIDWORKS?

DPS Software oferuje subskrypcję SOLIDWORKS z unikalnym dostępem do aktualizacji i wsparcia technicznego. Wszystko po to, aby praca z oprogramowaniem była jeszcze łatwiejsza i umożliwiła wykorzystanie jak największej liczby dostępnych funkcji.

Oto 5 najważniejszych powodów, dla których warto dziś skorzystać z subskrypcji SOLIDWORKS:

1) Usługa pomocy technicznej

Program subskrypcji SOLIDWORKS zapewnia niezrównane wsparcie techniczne. Każdego roku klienci konsekwentnie oceniają swoje zadowolenie na ponad 90%. Mimo że SOLIDWORKS jest najłatwiejszym narzędziem do nauki w swojej klasie, ma tysiące funkcji, a inżynierowie nie mogą być ekspertami w używaniu każdego z nich. Zamiast tracić czas na zastanawianie się, jak zrobić coś, co możesz zrobić, możesz skorzystać z dowolnej z dostępnych opcji kontaktu do pomocy technicznej, aby uzyskać odpowiedzi w kilka minut. Możesz spędzać czas na projektowaniu, zamiast próbować dowiedzieć się, jak używać danego narzędzia. Nasz zespół to ponad 32 osoby techniczne z różnych dziedzin, które pomogą rozwiązać każdy problem.

wsparcie techniczne solidworks dps software

2) Najnowsza wersja SOLIDWORKS

W każdej nowej wersji SOLIDWORKS dodaje wiele nowych funkcji i funkcjonalności – wiele z nich jest zgłaszanych bezpośrednio od użytkowników. Jako klient subskrypcji zawsze będziesz mieć najnowszą wersję oprogramowania. Oznacza to, że nie tylko korzystasz ze wszystkich najnowszych funkcji i funkcjonalności, ale także możesz bezproblemowo udostępniać i łatwo pracować z plikami od partnerów, dostawców i innych osób. Klienci subskrypcji oszczędzają czas i zwiększają produktywność, minimalizując problemy ze zgodnością.

3) Wsparcie dla poprzednich wersji

Możesz zrezygnować z aktualizacji do najnowszej wersji SOLIDWORKS. DPS Software będzie nadal wspierać twoją poprzednią wersję i gwarantuje rozwiązywanie wszelkich krytycznych problemów.

4) Darmowy dostęp do MySolidWorks

Zdobądź ponad 30 godzin bezpłatnego szkolenia online, dysk MySolidWorks do współpracy z Google Drive lub DropBox, a także z siecią 3DEXPERIENCE Marketplace | Make.

5) Bezpłatne certyfikaty SOLIDWORKS

Uzyskaj certyfikat SOLIDWORKS za darmo! Posiadanie wiedzy potwierdzonej certyfikatem w co najmniej jednej linii oprogramowania SOLIDWORKS sprawia, że ​​skupisz się na projektach, a nie na poznawaniu poszczególnych funkcjonalności oprogramowania. To oszczędność czasu i pieniędzy! Pisaliśmy o tym tutaj: Darmowe certyfikaty SOLIDWORKS dla użytkowników z aktywną subskrypcją!

certyfikaty solidworks

Podziel się:

Starszy Specjalista techniczny ds. SOLIDWORKS / Trener. Wyróżniony nagrodą SOLIDWORKS Award Elite w 2014 roku. Uwielbia testować nowe rozwiązania sprzętowe, a nowe technologie nie są mu obce. Smakosz whisky i dobrego jedzenia (sam dobrze gotuje).