Strona głównaSOLIDWORKSDlaczego SOLIDWORKS Visualize?

Dlaczego SOLIDWORKS Visualize?

Dlaczego solidworks visualize rendering

Dlaczego SOLIDWORKS Visualize?

Połączenie realnego i cyfrowego świata stało się tak płynne, że trudno jest określić, gdzie kończy się rzeczywistość, a zaczynają cyfrowe przedstawienia. Ale ponieważ ten mieszany świat stał się częścią naszej kultury, takie same oczekiwania mają projektanci i inżynierowie. Wielu klientów spodziewa się, że produkty będą mogli zobaczyć, zanim ostateczny projekt będzie dostępny. A jeśli Twoi klienci są tak nastawieni, powinieneś wziąć pod uwagę SOLIDWORKS Visualize do renderowania produktów.

solidworks visualize meble rendering

Oprogramowanie SOLIDWORKS Visualize zapewnia wiele korzyści organizacjom spoza firmy, tworząc ładne wizualizacje, aby klienci byli zadowoleni. Renderowanie może zapewnić prawdziwy wgląd w projekt, pomagając kluczowym osobom wewnętrznie i zewnętrznie w firmie przewidzieć produkt końcowy na długo przed zbudowaniem kosztownych prototypów. Wyobraź sobie, że przedstawiasz swojemu szefowi model koncepcyjny, który wygląda, jakby był już zbudowany. Brzmi nieźle!

visualize solidworks

Wiesz, że w katalogu Ikea 2016, 75% zdjęć to są właśnie renderingi? Łącznie z wizualizacjami kuchni — Anneli Sjorgren, szefowa działu fotografii w Ikea powiedziała w wywiadzie: “Nie musimy wyrzucać całej kuchni do śmietnika po zakończonej sesji zdjęciowej.”

Podczas korzystania z SOLIDWORKS Visualize, podobnie jak SOLIDWORKS Simulation, można zmniejszyć liczbę prototypów.

 

Rendering pozwala uzyskiwać symulacje nie tylko obrazów statycznych ale i ruchomych, czyli animacji.

 

Wyobraź sobie, że tworzysz treści marketingowe i sprzedażowe wystarczająco wcześniej w cyklu projektowania, aby uzyskać informacje zwrotne od klientów końcowych. Potrzeby marketingowe nie muszą być opóźniane przez koszt lub czas potrzebny na stworzenie nowego prototypu za każdym razem, gdy następuje zmiana projektu. Różne kolory, materiały lub dodane funkcje można szybko włączyć do nowego obrazu. Będziesz mógł wcześniej reagować na potrzeby, aby wprowadzić zmiany, ale także promować produkt i zacząć generować zainteresowanie, a nawet zamówienia, zanim jeszcze zaczniesz produkcję. Fotorealistyczne renderowanie ma sens nie tylko dla dużych firm z tysiącami produktów. Jest to również bardzo opłacalne dla osób z jednym produktem.

kawa solidworks visualize wizualizacja

 

SOLIDWORKS Visualize korzysta z najlepszej w swojej klasie technologii renderowania GPU NVIDIA IRAY i ożywia modele SOLIDWORKS w rekordowym czasie. Oznacza to mniej czasu poświęcanego na tworzenie wizualizacji i możesz bardziej skupić się na projektowaniu produktu niż na ustawieniach renderingu.

Zobacz test kart graficznych w SOLIDWORKS Visualize

Renderingi są szybsze, tańsze, a w razie potrzeby można łatwo edytować obiekty lub oświetlenie.

SOLIDWORKS Visualize daje użytkownikom kontrole nad całą sceną, tak jakbyś był w prawdziwym studiu fotograficznym.

solidworks visualize limonka

Podziel się:

Starszy Specjalista techniczny ds. SOLIDWORKS / Trener. Wyróżniony nagrodą SOLIDWORKS Award Elite w 2014 roku. Uwielbia testować nowe rozwiązania sprzętowe, a nowe technologie nie są mu obce. Smakosz whisky i dobrego jedzenia (sam dobrze gotuje).