Strona głównaProduktyDodatek EPDM – limit wielkości pliku

Dodatek EPDM – limit wielkości pliku

Dodatek EPDM

Dodatek EPDM – limit wielkości pliku

Dodatek EPDM – limit wielkości pliku jest autorskim programem firmy DPS Software i pozwala na zablokowanie dodawania plików o dużych rozmiarach. Dzięki temu możemy ograniczyć rozmiary naszej przechowali, co jest szczególnie istotne przy tworzonych później backupach systemu SOLIDWORKS Enterprise PDM (EPDM) oraz zarządzaniem miejscem na serwerze EPDM.

Administrator systemu w dodatku możemy skonfigurować maksymalną wielkość przesyłanego pliku na serwer EPDM.

EPDM

EPDM

W przypadku, gdy użytkownik w EPDM próbuje umieścić zbyt duży plik, dostaje komunikat, że przekroczono dopuszczalny rozmiar pliku. Wówczas taki plik pozostaje na dysku lokalnym użytkownika i nie jest przesyłany na serwer EPDM.

 EPDM

Czasami jednak zachodzi potrzeba umieszczenia tak dużych plików na serwer EPDM. Wówczas taki plik może umieścić administrator systemu.

Dodatek EPDM limit wielkości pliku jest idealnym narzędziem dla administratorów systemu EPDM, pozwalającym zachować porządek na serwerze archiwum.

Podziel się:

Kieruje Działem Programistycznym w DPS Software, z firmą związany od 2011 roku. Brał udział w wielu udanych projektach wdrożeniowych i programistycznych systemu PDM, w tym integracjami z systemami klasy ERP/CRM/MRP/CAD oraz tworzeniem dodatków do systemu EPDM i SOLIDWORKS.