Strona głównaAktualnościDPS FORUM 2016 | XV spotkanie użytkowników SOLIDWORKS

DPS FORUM 2016 | XV spotkanie użytkowników SOLIDWORKS

DPS FORUM 2016 | XV spotkanie użytkowników SOLIDWORKS

Projektowanie dla ludzi – to główny temat tegorocznej konferencji. Nie wszyscy wiedzą, że w SOLIDWORKS powstają koncepcje, które poprawiają jakość życia na całym świecie – począwszy od pomysłów na miejskie meble upiększające przestrzeń publiczną, a skończywszy na  innowacyjnych projektach wózków inwalidzkich czy protez rąk.dps forum konferencja solidworks

Podczas spotkania, które odbędzie się 26 października na Stadionie Narodowym w Warszawie, będzie też mieć miejsce premiera SOLIDWORKS 2017. Uczestnicy poznają najnowsze funkcje, dodatki i możliwości oprogramowania. Oprócz tego na gości czekają warsztaty projektowe, konkurs Modelmania i spotkania z wyjątkowymi osobami, które na co dzień używają SOLIDOWRKS.

modelmania solidworks dps forum konferencja

Wśród prelegentów znalazła się m.in. wielokrotnie nagradzana za swoje projekty Jadwiga Husarska-Sobina (Husarska Design Studio), która zajmuje się projektowaniem mebli, sprzętu medycznego i produktów pod wdrożenia przemysłowe. W lipcu otrzymała ona nagrodę Śląska Rzecz za design rehabilitacyjnego robota Luna EMG, pierwszego na świecie takiego rozwiązania do rehabilitacji osób cierpiących na schorzenia nerwowo-mięśniowe. Na konferencji będzie mówić m.in. o procesie projektowania z podkreśleniem potrzeb użytkowników i projektowaniu 3D wraz z aspektami ergonomii.polska konferencja solidworks

Gośćmi specjalnymi tegorocznej konferencji będą dziennikarz naukowy Tomasz Rożek, znany z programów SONDA2 i Nauka To Lubię oraz bloger Jarosław Ostaszewski, który prowadzi popularny wideo portal www.domidrewno.pl.

Coroczne wydarzenie jest okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy użytkownikami SOLIDWORKS, ekspertami z DPS Software i przedstawicielami Dassault Systems SOLIDWORKS. Uczestnicy spotkania będą też mieć możliwość  poznania firm, które korzystają z oprogramowania CAD, CAM, CAE czy PDM – zaprezentują się w specjalnej strefie wystawców.

Rejestracja na DPS Forum Konferencja SOLIDWORKS już ruszyła

Formularz do wypełnienia można znaleźć na stronie www.dpsforum.pl. Ci, którzy zapiszą się na konferencję do 30 września, skorzystają z promocyjnej ceny. Studenci i wykładowcy mogą skorzystać ze specjalnej zniżki.

Podziel się:

Starszy Specjalista techniczny ds. SOLIDWORKS / Trener. Wyróżniony nagrodą SOLIDWORKS Award Elite w 2014 roku. Uwielbia testować nowe rozwiązania sprzętowe, a nowe technologie nie są mu obce. Smakosz whisky i dobrego jedzenia (sam dobrze gotuje).