Strona głównaAktualnościDriveWorks | Oprogramowanie do automatyzacji projektowania

DriveWorks | Oprogramowanie do automatyzacji projektowania

DriveWorks Oprogramowanie do automatyzacji projektowania

DriveWorks | Oprogramowanie do automatyzacji projektowania

Jeśli projektujesz, to na pewno wiesz, że jest wiele powtarzalnych zadań, które mogą stać się kosztowne, czasochłonne i monotonne. Jeśli szukasz sposobu na wydajniejszą pracę w krótszym czasie, skorzystaj z gotowych rozwiązań, które usprawnią pracę Twoją i Twojej firmy. Oprogramowanie do automatyzacji projektowania, takie jak DriveWorks, pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, redukując błędy, usprawniając i automatyzując zbędne procesy.

Oprogramowanie DriveWorks

DriveWorks zawiera szereg funkcji, które pomagają automatycznie generować rysunki, modele i dokumenty. Dostępne są obecnie trzy różne opcje automatyzacji projektowania: DriveWorks XPress, DriveWorks Solo i DriveWorks Pro. Podczas, gdy każda opcja oprogramowania oferuje podstawowe procesy automatyzacji projektowania wymagające szybszej i bardziej wydajnej pracy, ta, która zapewnia największą wartość, będzie zależeć od potrzeb Twojej firmy.

DriveWorks XPress

Darmowe narzędzie oparte na regułach, dostępne z każdym SOLIDWORKS. DriveWorks XPress jest doskonałym narzędziem do automatyzacji projektowania, które umożliwia “szybkie i dokładne tworzenie wielu odmian części, zestawów i rysunków SOLIDWORKS.” Odpowiedni dla każdej branży, DriveWorks XPress ma wysoką wartość dla Twojej firmy, ponieważ oferuje automatyzację projektowania bez dodatkowych kosztów. Jeśli potrzebujesz dodatkowych możliwości, możesz go łatwo podnieść do wersji DriveWorks Solo lub DriveWorks Pro.

DriveWorks Solo

DriveWorks Solo może szybko generować modele 3D, rysunki 2D, listy materiałów, oferty sprzedaży i wiele więcej – wszystko za pomocą jednego prostego formularza. Użytkownicy mogą zaoszczędzić czas, ponownie wykorzystując dane i automatyzując powtarzalne zadania, a następnie szybko dostosowywać dokumenty i projekty w razie potrzeby. Możliwość ustawienia reguł projektu i podglądu prac pozwala projektantom łatwo sprawdzić jakość każdego projektu i pozwala zaoszczędzić czas pracy nad nowymi projektami. Oszczędności kosztów i czasu z wykorzystania DriveWorks Solo stanowią solidną opcję dla projektantów, którzy chcą zautomatyzować swoje procesy.

DriveWorks Pro

DriveWorks Pro ma wszystkie funkcje DriveWorks Solo z dodatkiem niestandardowego konfiguratora, z którego każdy może korzystać. Możliwość konfiguracji na dowolnym urządzeniu w dowolnym miejscu, daje wszystkim użytkownikom sieci – w tym klientom, zespołom sprzedaży i dystrybutorom – dostęp i aktualizację najnowszych danych. Twój zespół może zatem usprawnić procesy w celu szybszego działania i zamknięcia transakcji, zapewniając przewagę nad konkurencją. Jeśli chcesz przenieść projekt na wyższy poziom lub będziesz współpracować z wieloma interesantami, DriveWorks Pro to prawdopodobnie oprogramowanie dla Ciebie.

DriveWorks oprogramwoanie do automatyzacji projektowania | Wypróbuj za darmo

Jeśli chcesz przetestować DriveWorks jako rozwiązanie do automatyzacji projektowania, możesz pobrać i wypróbować DriveWorks Solo za darmo na stronie www.driveworkssolo.com .  Oprogramowanie jest intuicyjne, ale w przypadku pytań czy wątpliwości masz możliwość dostępu do bezpłatnych seminariów internetowych, filmów instruktażowych i szkoleń online, publikowanych przez społeczność DriveWorks.

Jeśli chodzi o zakupy, DriveWorks można nabyć u doświadczonych dostawców, takich jak firma DPS Software, która posiada największy zespół techniczny w branży. Zespół DPS Software* może pomóc Ci w pełni wykorzystać inwestycje w automatyzację projektowania i wprowadzić innowacje.

*Średni czas oczekiwania na pomoc techniczną poniżej 30s, przeciętny wskaźnik zadowolenia klientów 4,76 / 5 punktów.

Podziel się:

Starszy Specjalista techniczny ds. SOLIDWORKS / Trener. Wyróżniony nagrodą SOLIDWORKS Award Elite w 2014 roku. Uwielbia testować nowe rozwiązania sprzętowe, a nowe technologie nie są mu obce. Smakosz whisky i dobrego jedzenia (sam dobrze gotuje).