Strona głównaAktualnościeDrawings Viewer – najprostsze dzielenie danych pomiędzy różnymi środowiskami CAD

eDrawings Viewer – najprostsze dzielenie danych pomiędzy różnymi środowiskami CAD

edrawings

eDrawings Viewer – najprostsze dzielenie danych pomiędzy różnymi środowiskami CAD

Dzięki eDrawings Viewer każdy użytkownik komputera PC czy urządzenia mobilnego może oglądać, interpretować i zrozumieć projekty 2D i 3D.  Narzędzie umożliwia wygodne oglądanie obsługiwanych plików AutoCAD DWG i DXF i rodzimych części SOLIDWORKS, złożeń i rysunków. Co najważniejsze jest to darmowa aplikacja, której może używać każdy z nas, bez względu na to w jakim oprogramowaniu codziennie korzystacie – program obsłuży wszystkie z nich!

Wykorzystując eDrawings Viewer nie usłyszysz od kontrahenta „Nie możemy otworzyć tego pliku”, pozbędziesz się problemów związanych z koniecznością komunikacji z partnerami używającymi innego systemu CAD.

Wybrane możliwości:

  • otwieranie modeli 3D,
  • otwieranie rysunków 2D,
  • zmiana stylów wyświetlania,
  • przekroje,
  • widok rozstrzelony,
  • animacje.

Zobacz przykład wykorzystania eDrawings (kliknij w obrazek):

edrawings-dzielenie-plikow-cad

eDrawings Viewer jest aplikacją darmową. Możesz ją pobrać TUTAJ.

Podziel się:

Swoją przygodę w firmie DPS Software zacząłem, jeszcze jako student, na praktykach gdzie rozwijałem umiejętności w posługiwaniu się oprogramowaniem SOLIDWORKS. Dzięki temu po uzyskaniu dyplomu otrzymałem propozycję pracy. Firma dała mi możliwość rozwijania swoich zainteresowań w kierunku marketingu i tak od prawie 10 lat łączę wiedzę inżynierską z marketingiem.