Strona głównaAktualnościLetnie warsztaty SOLIDWORKS

Letnie warsztaty SOLIDWORKS

certyfikaty-warsztaty-solidworks

Letnie warsztaty SOLIDWORKS

Na nadchodzące wakacje przygotowaliśmy serią tematycznych WARSZTATÓW SOLIDWORKS zakończonych CERTYFIKATEM SOLIDWORKS. Każdy warsztat, to kilka godzin intensywnej pracy pod bacznym okiem trenera w Naszym Centrum Szkoleniowym w Warszawie. Opracowaliśmy zupełnie nowe materiały przygotowujące do konkretnego certyfikatu.

Zapraszamy na 5 różnych tematów. Warsztaty zakończone Certyfikatem CSWA i CSWP będą trwać po 3 dni. Dwa pierwsze dni poświęcone będą wyłącznie przygotowaniu do konkretnego tematu, natomiast trzeci dzień to przystąpienie do międzynarodowego certyfikatu SOLIDWORKS. Kolejne trzy warsztaty zakończone są odpowiednio certyfikatem CSWPA – DT, WD i SM będą trwać każdy po 2 dni – pierwszy dzień – warsztaty, drugi dzień – egzamin. Koszt warsztatów staraliśmy się zminimalizować, aby był w granicach kosztu samego certyfikatu.

Dodatkowo: przyjedź z własnym laptopem, a zainstalujemy Ci edukacyjną wersję SOLIDWORKS. Zapraszamy!

WARSZTATY SOLIDWORKS Podstawowe + Certyfikat CSWA
Trzy dni – warsztaty + certyfikat
Data: 15 – 17 lipca 2015
Koszt: 500 PLN

WARSZTATY SOLIDWORKS Zaawansowane + Certyfikat CSWP
Trzy dni – warsztaty + certyfikat
Data: 22 – 24 lipca 2015
Koszt: 500 PLN

WARSZTATY SOLIDWORKS Dokumentacja 2D + Certyfikat CSWPA-DT
Dwa dni – warsztaty + certyfikat
Data: 30 – 31 lipca 2015
Koszt: 350 PLN

WARSZTATY SOLIDWORKS Konstrukcje Spawane + Certyfikat CSWPA-WD
Dwa dni – warsztaty + certyfikat
Data: 6 – 7 sierpnia 2015
Koszt: 350 PLN

WARSZTATY SOLIDWORKS Arkusz Blachy + Certyfikat CSWPA-SM
Dwa dni – warsztaty + certyfikat
Data: 13 – 14 sierpnia 2015
Koszt: 350 PLN

Miejsce: Centrum Szkoleniowe CNS Solutions – Warszawa
Budynek Mokotów Plaza, ul. Postępu 6, piętro I
Godziny: 9-15

Opis:

Trzy lub dwa dni warsztatów w Centrum Szkoleniowym w Warszawie. Ostatni dzień warsztatów poświęcony zostanie na zdanie międzynarodowego Certyfikatu SOLIDWORKS. W ramach warsztatów zapewniamy drukowane materiały przygotowujące do Certyfikatu, pyszną kawę, herbatę i SOLIDWORKSową atmosferę.Podczas warsztatów możesz pracować na naszym sprzęcie HP lub na Twoim. Wówczas otrzymasz edukacyjną wersję SOLIDWORKS w celu przygotowania się do Certyfikatu.

Podziel się:

Swoją przygodę w firmie DPS Software zacząłem, jeszcze jako student, na praktykach gdzie rozwijałem umiejętności w posługiwaniu się oprogramowaniem SOLIDWORKS. Dzięki temu po uzyskaniu dyplomu otrzymałem propozycję pracy. Firma dała mi możliwość rozwijania swoich zainteresowań w kierunku marketingu i tak od prawie 10 lat łączę wiedzę inżynierską z marketingiem.