Strona głównaAktualnościNajmłodszy samouk zdobywa CSWA!

Najmłodszy samouk zdobywa CSWA!

CSWA

Najmłodszy samouk zdobywa CSWA!

Kiedy miał 12 lat zaczął używać oprogramowania SOLIDWORKS. W wieku 13 lat zdał egzamin CSWA.

Mowa o Egemen Ertem z Turcji, który tak bardo był zainspirowany wydrukami 3D, że zaczął uczyć się najpierw oprogramowania SOLIDWORKS, aby móc zacząć je tworzyć.

Po odbyciu 5 dniowego kursu w Tekyaz, chciał się sprawdzić swoje umiejętności i przystąpił do certyfikatu CSWA, który zakończył się zdobyciem 220 puntów! Gratulujemy!

Jeśli byście chcieli przeczytać pełny wywiad z Egemen znajdziecie go TU.

Czy po tym , krótkim artykule myślisz teraz o sobie?

Jeśli jesteś gotowy do sprawdzenia swoich umiejętności w oprogramowaniu SOLIDWORKS, a także chciałbyś wyróżnić się na tle innych użytkowników? To właśnie jest czas dla Ciebie!

Do końca tego miesiąca, a dokładnie do 31  Marca 2015  możesz bezpłatnie przystąpić do kursu na portalu MySolidWorks, który rozdaje bezpłatne bilety “Golden Ticket”, a po jego zakończeniu i przejściu wszystkich dostępnych lekcji otrzymasz na swój adres mailowy kod do certyfikatu Certified SOLIDWORKS Associate (CSWA)!

Aby przystąpić do egzaminu potrzebujesz jeszcze jednej rzeczy. Musisz założyć konto na SolidWorks Certification Center, w którym użyjesz otrzymany kod.

Bezpłatny dostęp do CSWA

CSWA

Należy pamiętać, że można przystąpić tylko raz z tym kodem. Jeśli egzamin się nie powiedzie, za kolejny trzeba będzie zapłacić…

Zrobiłeś kurs, ale jeszcze nie czujesz na siłach by przystąpić do certyfikacji? Spróbuj własnych sił i pobierz przykładowy certyfikat CSWA:

Pobierz przykładowy egzamin SolidWorks CSWA

Wszelkie informacje na temat certyfikatu znajdziesz jeszcze w artykule:

Certyfikaty SolidWorks – Część 1: CSWA

To niepowtarzalna okazja aby zdobyć międzynarodowy certyfikat potwierdzający Twoje umiejętność zupełnie ZA DARMO.

Certyfikat może być Twój!

CSWA

Podziel się:

Starszy Specjalista techniczny ds. SOLIDWORKS / Trener. Wyróżniony nagrodą SOLIDWORKS Award Elite w 2014 roku. Uwielbia testować nowe rozwiązania sprzętowe, a nowe technologie nie są mu obce. Smakosz whisky i dobrego jedzenia (sam dobrze gotuje).