Strona głównaAktualnościNarzędzia CAD/CAM 3D dla edukacji – 3dcad.edu.pl z innej strony

Narzędzia CAD/CAM 3D dla edukacji – 3dcad.edu.pl z innej strony

3dcadedu

Narzędzia CAD/CAM 3D dla edukacji – 3dcad.edu.pl z innej strony

Nowe miejsce w Internecie, gdzie zebraliśmy oprogramowania przeznaczone dla szkół i uczelni wyższych, powstało z myślą o uczniach i studentach. Przejrzystość i szybkość otwierania to atuty nowej strony. Intuicyjna nawigacja pozwala bez problemu znaleźć potrzebne narzędzia. Portal nie jest przepełniony treścią. Serwis zaprojektowaliśmy tak aby otwierał się w jednym oknie. Zminimalizowaliśmy potrzebę skrolowania i przechodzenia do kolejnych podstron. Responsywność strony pozwala na otwieranie jej na urządzeniach o różnej wielkości ekranu, od komputerów domowych po komórki.

  3dcad.edu.pl

Pasek Nawigacyjny

Oprócz oprogramowania można tam znaleźć informacje na temat szkoleń,  Konkursu Studenckiego SOLIDWORKS oraz rodzajów certyfikatów edukacyjnych.  Strona ma charakter między innymi informacyjny, tak aby uczniowie/studenci szukając informacji o legalnych programach do użytku domowego mogli je tutaj znaleźć. Nowością jest dział gdzie umieszczone zostały odniesienia do najnowszych ofert pracy dla inżynierów. Nie zabrakło również odniesienia do portalu GrabCAD gdzie umieścimy wizualizacje projektów ze Studenckiego Konkursu Projektowego SOLIDWORKS.

Zamieszczona została oferta manipulatorów 3DConnexion wraz z możliwością przetestowania ich przed zakupem.

Wkrótce opublikujemy pełną listę dostępnych podręczników szkoleniowych wraz ze spisem treści. Będziecie mogli się dowiedzieć jaki materiał znajduje się w każdej książce.

solid works książka

Jest to pierwsza wersja serwisu. Planujemy jego rozwój i umieszczenie dodatkowych informacji np. aktualności, newsletter  czy strefy pobierania z darmowymi materiałami edukacyjnymi. Wkrótce stworzymy forum aby w jednym miejscu użytkownicy licencji edukacyjnych mogli wymieniać się informacjami i doświadczeniami. Możecie również zgłaszać do nas swoje pomysły, czego potrzebujecie, czego brakuje. Formularz kontaktowy dostępny jest w każdej podstronie.

Nowa strona dla edukacji: www.3dcad.edu.pl

Podziel się:

Swoją przygodę w firmie DPS Software zacząłem, jeszcze jako student, na praktykach gdzie rozwijałem umiejętności w posługiwaniu się oprogramowaniem SOLIDWORKS. Dzięki temu po uzyskaniu dyplomu otrzymałem propozycję pracy. Firma dała mi możliwość rozwijania swoich zainteresowań w kierunku marketingu i tak od prawie 10 lat łączę wiedzę inżynierską z marketingiem.