Strona głównaAktualnościOdblokuj MySolidWorks Professional kupując SOLIDWORKS

Odblokuj MySolidWorks Professional kupując SOLIDWORKS

Odblokuj MySOLIDWORKS Professional

Odblokuj MySolidWorks Professional kupując SOLIDWORKS

MySolidWorks to platforma online dla ponad miliona użytkowników SOLIDWORKS na całym świecie. Dziesiątki tysięcy użytkowników korzystają z niej na co dzień, aby nauczyć się czegoś nowego o programie SOLIDWORKS, nawiązać kontakt ze społecznością SOLIDWORKS bądź przygotować się do egzaminów certyfikujących.

Od teraz, aż do 30 grudnia bieżącego roku, decydując się na zakup programu SOLIDWORKS z subskrypcją, możesz uzyskać znacznie więcej niż tylko rozwiązanie projektowe CAD.

Dzięki darmowej rocznej subskrypcji na MySolidWorks Professional (której równowartość wynosi 360$) uzyskasz dostęp do najlepszego źródła informacji nt. SOLIDWORKS. Do skorzystania z oferty uprawnia każda nowa licencja SOLIDWORKS Standard, Professional, Premium, SOLDWORKS PDM jak również SOLIDWORKS Visualize zakupiona razem z usługą subskrypcji.

Subskrypcja MySolidWorks Professional

Wraz z dodatkową licencją na MySolidWorks Professional zyskujesz:

  • Rozszerzony zakres szkoleń dostępnych na każdym urządzeniu,
  • Ponad 1000 tutorial video z dostępem do najbardziej popularnych treści szkoleniowych obejmujących miedzy innymi: podstawy SOLIDWORS, zaawansowane modelowanie części, modelowanie złożeń, projektowanie elektryczne, projektowanie arkuszy blach, projektowanie form, SOLIDWORKS Visualize i wiele więcej,
  • Dostęp do kursów przygotowujących do certyfikatów SOLIDWORKS stworzonych aby pomóc Ci wyróżnić się zawodowo,
  • W dodatku do kursów przygotowujących do egzaminu CSWA (Certified SOLIDWORKS Associate) dostęp do wszystkich kursów przygotowujących do CSWP,CSWE i CSWPA (Rysunki, Formy, Arkusze blach, Powierzchnie, Konstrukcje spawane).

Zainteresowany? Spójrz niżej aby uzyskać więcej szczegółów na temat MySolidWorks Professional.

 

Kup SOLIDWORKS z subskrypcją zanim upłynie 30  grudnia 2019 r. i uzyskaj dostęp do ponad 1000 tutoriali video bez żadnych dodatkowych kosztów przez kolejnych 12 miesięcy. Korzystaj z tej limitowanej czasowo oferty, kontaktując się z resellerem DPS Software już dziś.

Podziel się:

Absolwentka Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej. Po odbytym u nas stażu pełniła funkcję Ambasadora DPS Software na PB a teraz Inżyniera oprogramowania CAD/PDM. Oprócz zainteresowań związanych z projektowaniem 3D, lubi poznawać sylwetki dyktatorów i posłuchać dobrej bluesowej muzyki