Strona głównaAktualnościP 38 Żubr – niesamowity projekt w SOLIDWORKS

P 38 Żubr – niesamowity projekt w SOLIDWORKS

SOLIDWORKS

P 38 Żubr – niesamowity projekt w SOLIDWORKS

W tym artykule chciałbym przypomnieć pewną osobę, rok temu studenta, dziś już inżyniera. Piotr Jans, absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Gdańskiej jest pasjonatem lotnictwa i miłośnikiem projektowania 3D w SOLIDWORKS. W 2012 roku Piotr projektem śmigłowca „W1-Krogulec” zwyciężył w 11 edycji studenckiego konkursu projektowego SOLIDWORKS. Model był dopracowany do ostatniej śrubki, podkładki, zębatki. Był to najlepszy projekt w całej historii konkursu.

 konkurs cns

Na potrzeby wizualizacji Piotr zaprojektował model hangaru w skali 1:1 w którym umieścił modele helikopterów oraz samolot Night Eagle z którym startował w 10 edycji i zajął drugie miejsce.

 wizualizacja

Tydzień temu otrzymaliśmy od Piotra kolejny model i byliśmy pod wrażeniem ilości pracy jaka została włożona oraz szczegółowością projektu i wykonanymi wizualizacjami. Chciałem się z wami podzielić tym projektem. Małą galeria wizualizacji P 38 Żubr możecie obejrzeć poniżej. Więcej zdjęć na naszym kanale Facebook.

Aktualnie trwa 13 edycja Studenckiego Konkursu Projektowego SolidWorks. Otrzymaliśmy naście prac od studentów. Ogłoszenie wyników opublikujemy na początku października.

Podziel się:

Swoją przygodę w firmie DPS Software zacząłem, jeszcze jako student, na praktykach gdzie rozwijałem umiejętności w posługiwaniu się oprogramowaniem SOLIDWORKS. Dzięki temu po uzyskaniu dyplomu otrzymałem propozycję pracy. Firma dała mi możliwość rozwijania swoich zainteresowań w kierunku marketingu i tak od prawie 10 lat łączę wiedzę inżynierską z marketingiem.