Strona głównaAktualnościPasek Wsparcia CNS Solutions

Pasek Wsparcia CNS Solutions

Pasek Wsparcia CNS Solutions

Pasek Wsparcia CNS Solutions

Czym jest Pasek Wsparcia DPS Software (dawniej CNS Solutions)? Jak myślicie?

Pasek Wsparcia DPS Software (dawniej CNS Solutions) jest dodatkiem do programu SolidWorks dostępnym w panelu bocznym programu. Pasek został stworzony z myślą o użytkownikach SolidWorks, aby ułatwić im komunikowanie się ze specjalistami działu technicznego DPS Software (dawniej CNS Solutions), a także aby mieli oni szybki dostęp do najnowszych informacji. Pasek Wsparcia można zainstalować w wersjach komercyjnych i edukacyjnych. Poniżej znajduje się instrukcja instalacji, a także opis jego możliwości.

Cena paska? Jest on zupełnie darmowy!

Pasek można pobrać ze strony: http://www.dps-software.pl/wsparcie/

Pasek wsparcia oprogramowania SolidWorks by CNS Solutions

Po rozpakowaniu wybieramy “Instalacja Dodatku DPS Software (dawniej CNS Solutions)“, również w folderze znajduje się instrukcja instalacji.

Darmowy pasek wsparcia CNS Solutions SolidWorks

 

Pasek Wsparcia DPS Software (dawniej CNS Solutions) posiada dwie zakładki:

  • Wsparcie Techniczne,
  • Zgłoszenie serwisowe.

Wsparcie Techniczne

Posiada dostęp proponowanych linków w tym DPSTODAY, najnowszych aktualności, a także o najbliższych szkoleniach SolidWorks, również studenckich w atrakcyjnych cenach. Również zachęcamy do polubienia i śledzenia nas w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy Youtube!

Zgłoszenie serwisowe

Z tej zakładki bardzo w łatwy sposób możemy zrobić nasze zgłoszenie serwisowe, unikając wychodzenia z programu. Dzięki uzupełnieniu danych tj. imię i nazwisko, numer telefonu, email i nazwa firmy, a także opisaniu problemu i załączeniu zrzutów ekranu lub pliku nasi specjaliści Techniczni są wstanie bardzo szybko podjąć stosowne kroki w celu rozwiązania problemu.

Dodatkowo mogą Państwo korzystać ze strony wsparcia, na której zamieszczone są wszystkie potrzebne informacje:

http://www.dps-software.pl/wsparcie/

 

Podziel się:

Starszy Specjalista techniczny ds. SOLIDWORKS / Trener. Wyróżniony nagrodą SOLIDWORKS Award Elite w 2014 roku. Uwielbia testować nowe rozwiązania sprzętowe, a nowe technologie nie są mu obce. Smakosz whisky i dobrego jedzenia (sam dobrze gotuje).