Strona głównaProduktyWebinar #1 – Realistyczna wizualizacja swojego produktu!

Webinar #1 – Realistyczna wizualizacja swojego produktu!

Realistyczna-wizualizacja-photoview

Webinar #1 – Realistyczna wizualizacja swojego produktu!

Realistyczna wizualizacja swojego produktu?

Nic trudnego! W tym 40-minutowym nagraniu stworzonego przez specjalistów Centrum Wsparcia Technicznego – DPS Software Polska dowiesz się jak stworzyć realistyczne wizualizacje produktów, czyli jak sprawić by render wyglądał jak żywy produkt! A to wszystko w programie SOLIDWORKS PhotoView 360. Poniżej znajduje się wideo z Webinaru, a także rozpiska nadchodzących, do których zachęcamy, ponieważ branie udziału na żywo daje możliwość zadawania pytań na bieżąco.

Nadchodzące webinary:

16 wrzesień środa – 13:00
Prowadzący: Krzysztof Wojtaś
Jak wykorzystać operacje z biblioteki i zaoszczędzić czas podczas projektowania? Poznaj zasady tworzenia operacji z biblioteki!
30 wrzesień (środa) – 13:00 
Prowadzący: Michał Wojtal
Jak utworzyć strukturę projektu? Jak hurtowo wygenerować pliki PDF? Poznaj narzędzia Treehouse oraz Harmonogram zadań SOLIDWORKS
14 październik (środa) – 13:00 
Prowadzący: Krzysztof Wojtaś
Jak przyspieszyć proces tworzenia produktu? Poznaj narzędzia SOLIDWORKS zwiększające produktywność projektowania!

Dla tych, którzy przegapili webinar udostępniamy nagranie wideo na YouTube:

Podziel się:

Swoją przygodę w firmie DPS Software zacząłem, jeszcze jako student, na praktykach gdzie rozwijałem umiejętności w posługiwaniu się oprogramowaniem SOLIDWORKS. Dzięki temu po uzyskaniu dyplomu otrzymałem propozycję pracy. Firma dała mi możliwość rozwijania swoich zainteresowań w kierunku marketingu i tak od prawie 10 lat łączę wiedzę inżynierską z marketingiem.