Strona głównaDraftSightPolski podręcznik do nauki DraftSight – Musisz go mieć!

Polski podręcznik do nauki DraftSight – Musisz go mieć!

podręcznik draftsight

Polski podręcznik do nauki DraftSight – Musisz go mieć!

Nie wiesz jak zacząć prace w DraftSight, masz problem z rysowaniem i edycja rysunków ewentualnie chcesz się nauczyć sztuczek? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Książka do nauki DraftSight. Już nie długo pojawi się u Nas!

POBIERZ PODRĘCZNIK

Co w niej znajdziesz?

Opis interfejsu użytkownika ze wszystkimi dostępnymi funkcjami. Każdy pasek narzędzi został dokładnie opisany abyś mógł szybko odnaleźć odpowiednią funkcję. Dodatkowo praktycznie każdy rozdział zawiera tutorial z opisem poszczególnych kroków do wykonania, dzięki czemu nauka staje się bardziej efektywna i łatwiejsza. Na końcu każdego rozdziału dzięki pytaniom podsumowującym sprawdzisz co zapamiętałeś z lekcji dzięki czemu będziesz wiedział czy wszystko zapamiętałeś.  Każdy rozdział wprowadza nowe funkcje i nowe umiejętności w obsłudze DraftSight, począwszy od opisu interfejsu i wszystkich funkcji, poprzez tworzenie i edycje rysunku, dodawanie warstw, tworzenie bloków itp., a skończywszy na ustawieniu drukowania pliku.

draftsight

Już w przyszłym roku odbędą się szkolenia 1-dniowe z oprogramowania DraftSight!

  • 1 lutego – Warszawa
  • 10 lutego Katowice
  • 11 lutego Wrocław
  • 24 lutego Poznań

Katalog szkoleń i terminy znajdziesz tutaj SZKOLENIA

Jeśli masz pytania napisz szkolenia@dps-software.pl lub zadzwoń 691 446 000


Pobierz pełną, legalną licencję DraftSight Premium i testuj przez 30 dni bez obaw – wypełnij formularz

 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym.
Polityka prywatności.


 

Podziel się:

Starszy Specjalista techniczny ds. SOLIDWORKS / Trener. Wyróżniony nagrodą SOLIDWORKS Award Elite w 2014 roku. Uwielbia testować nowe rozwiązania sprzętowe, a nowe technologie nie są mu obce. Smakosz whisky i dobrego jedzenia (sam dobrze gotuje).