Strona głównaProduktyPonad 100 szkoleń dostępnych na portalu My.SolidWorks

Ponad 100 szkoleń dostępnych na portalu My.SolidWorks

my.solidworks

Ponad 100 szkoleń dostępnych na portalu My.SolidWorks

My.SolidWorks ma kolejne “100” dostępnych szkoleń, które można zabrać ze sobą wszędzie, w każdej chwili, z dostępem na każdym urządzeniu.

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z My.SolidWorks, to jest to Twoje miejsce do wszystkich SOLIDWORKS, co pozwala na zwiększenie wydajności poprzez podłączenie Państwu odpowiedniej treści i usług SOLIDWORKS w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Również jest to świetne miejsce na zadawanie pytań.

mysolidworks-info-banner

Teraz dołączone zostały więcej niż  100 filmy szkoleniowe  obejmujące wszystko od złożeń i szkicowania do symulacji, EPDM, MDB, i wiele więcej. Filmy te stanowią doskonałą okazję, aby doskonalić swoje umiejętności i zwiększenia rozwoju zawodowego.

Wystarczy, że założysz konto na My.SolidWorks, aby cieszyć się dostępem do szerokiej gamy filmów!

MySolidWorks Standard to ponad 200 filmów szkoleniowych z podstaw obsługi SOLIDWORKS, a także usługi przechowywania projektów online oraz dostęp do globalnej bazy producentów, którzy mogą urzeczywistnić Twój projekt. MySolidWorks Standard jest dostępna dla użytkowników usługi subskrypcji SOLIDWORKS. Pomaga zespołom projektowym w zdobyciu umiejętności, pozwalających na szybszą i sprawną pracę z oprogramowaniem SOLIDWORKS.

MySolidWorks Professional zapewnia dostęp do kursów przygotowawczych do certyfikatów SOLIDWORKS, dodatkowych sesji szkoleniowych oraz ponad 400 filmów. Obejmują one następujące tematy: Podstawy SOLIDWORKS, Zaawansowane modelowanie części, Modelowanie złożeń, Projektowanie układów elektrycznych, Projektowanie z wykorzystaniem arkusza blachy, Projektowanie form, Symulacje, PDM i wiele innych. Ta oferta jest dostępna dla użytkowników usługi subskrypcji SOLIDWORKS, którzy chcą zapewnić zespołom projektowym możliwie najwydajniejsze i najskuteczniejsze środowisko pracy.

my.solidworks

Podziel się:

Starszy Specjalista techniczny ds. SOLIDWORKS / Trener. Wyróżniony nagrodą SOLIDWORKS Award Elite w 2014 roku. Uwielbia testować nowe rozwiązania sprzętowe, a nowe technologie nie są mu obce. Smakosz whisky i dobrego jedzenia (sam dobrze gotuje).