Strona głównaAktualnościSolidWorks Student Access – korzystasz gdzie chcesz

SolidWorks Student Access – korzystasz gdzie chcesz

SolidWorks Student Access – korzystasz gdzie chcesz

SolidWorks Student Access – korzystasz gdzie chcesz

SolidWorks Student Access umożliwia udostępnienie studentom narzędzi oprogramowania SolidWorks, których potrzebujesz przy projektach, symulacjach i dokumentacji, nawet gdy nie jesteś na uczelni. Posiadając mobilną stacje roboczą z zainstalowanym SolidWorks Student Access możesz kończyć swoje projekty w domu, kawiarni, akademiku, dosłownie wszędzie. Licencja nie wymaga połączenia z Internetem.

Na licencjach Student Access pracują uczestnicy Studenckiego Konkursu Projektowego. Bogata funkcjonalność oprogramowania pomaga tworzyć niesamowite projekty i zdobywać atrakcyjne nagrody.

SolidWorks Student Access

Koła Naukowe lub drużyny projektowe również korzystają z tej właśnie licencji. Wspieramy między innymi Koło Naukowe Awioniki MELAVIO i drużynę Husar Robot Księzycowy oraz ekipę WUT Solar Boat Team.

Jeżeli działacie w kole naukowym, bierzecie udział w drużynach projektowych to zachęcam do kontaktu.

SolidWorks Student Access 03

Po licencje SolidWorks Student Access zgłaszajcie się do prowadzących zajęcia z projektowania w SolidWorks.

Podziel się:

Swoją przygodę w firmie DPS Software zacząłem, jeszcze jako student, na praktykach gdzie rozwijałem umiejętności w posługiwaniu się oprogramowaniem SOLIDWORKS. Dzięki temu po uzyskaniu dyplomu otrzymałem propozycję pracy. Firma dała mi możliwość rozwijania swoich zainteresowań w kierunku marketingu i tak od prawie 10 lat łączę wiedzę inżynierską z marketingiem.