Strona głównaSWOODSWOOD: Poznaj nowy SWOODBOX szuflady zlewozmywakowej LEGRABOX

SWOOD: Poznaj nowy SWOODBOX szuflady zlewozmywakowej LEGRABOX

SWOOD: Poznaj nowy SWOODBOX szuflady zlewozmywakowej LEGRABOX

W najnowszej aktualizacji biblioteki SWOODDesign znajdziecie Państwo dwa nowe SWOODBOX- y szuflad będące odwzorowaniem pozycji z katalogu firmy BLUM z kolekcji LEGRABOX. Szuflady posiadają funkcjonalność szuflad podstawowych LEGRABOX, które już wcześniej były dostępne w naszej bibliotece. Zostały jedynie wzbogacone o funkcjonalność pozwalającą na edycje szerokości bocznych przestrzeni szuflady.

LEGARBOX zlewozmywakowy

pierwszym SWOODBOX-ie bez przegrody znajdziecie Państwo parametry sterujące szerokością bocznych przestrzeni szuflady (zrzut ekranu poniżej).

SWOOD - legrabox zlewozmywakowy

Szuflada ta ma możliwość swobodnego ustawienia szerokości prawej i lewej strony niezależnie. Istnieje także możliwość ustawienia boków symetrycznie. Wówczas opcje są dwie: określając szerokość przestrzeni środkowej pomiędzy wewnętrznymi bokami, lub szerokości bocznej przestrzeni. Szerokości te posiadają granice (153-193 mm), w których możemy je ustawiać.

SWOOD legrabox - swobodne ustawienia

Ponadto, zgodnie z instrukcją zawartą w katalogu BLUM szuflada posiada dwie opcje boków (wszystkie 4 są jednakowe):

  • Szuflada standardowa – M
  • Szuflada z wysokim frontem C pure

SWOOD legrabox - katalog blum

Legrabox zlewozmywakowy (przegroda)

Drugi SWOODBOX, przypominający literę U posiada dodatkową przegrodę, która łączy boki wewnętrzne. Odległość pomiędzy przegrodą a frontem jest stała i wynosi 138 mm. Sterowanie bocznymi przestrzeniami jest identyczne jak w przypadku szuflady bez przegrody. W tym przypadku mamy stałe boki wewnętrzne w konfiguracji standardowej „M” , a boki zewnętrzne w dwóch opcjach:

  • Szuflada z wysokim frontem – C free – przegroda
  • Szuflada z wysokim frontem – C pure– przegroda

SWOOD legrabox zlewozmywakowy - przegroda

Obie szuflady posiadają możliwość wprowadzenia materiałów o grubości innej niż 16 mm, które proponuje producent. Dna i boki zostały wyposażone w sparametryzowane operacje wycięć pojawiające się powyżej grubości 16 mm.

Legrabox bez przegrody – video

Legrabox z przegrodą – video

Podziel się:

Tytuł magistra uzyskałem na Politechnice Warszawskiej, na Wydziale Inżynierii Produkcji. Pracę magisterską realizowałem w obszarze skanowania, modelowania oraz wizualizacji 3D. W DPS Software rozwinąłem swoje doświadczenie z oprogramowaniem SOLIDWORKS poszerzając je o dodatek SWOOD do projektowania mebli, a także SOLIDWORKS Visualize do tworzenia realistycznych renderingów. Oprócz doświadczenia inżynierskiego od kilku lat pracuję jako fotograf oraz realizuję się w produkcji filmów. W wolnej chwili sięgam po longboard, dobrą książkę albo jadę z żoną pod namiot do Sopotu.