Strona główna3DEXPERIENCEVideo: 3DEXPERIENCE Works Structural Simulation: Odpowiedź na wszystkie potrzeby związane z analizą strukturalną

Video: 3DEXPERIENCE Works Structural Simulation: Odpowiedź na wszystkie potrzeby związane z analizą strukturalną

Video: 3DEXPERIENCE Works Structural Simulation: Odpowiedź na wszystkie potrzeby związane z analizą strukturalną

Obejrzyj darmowy webinar, w którym uzyskasz odpowiedź na wszystkie potrzeby związane z analizą strukturalną oraz poznasz korzyści związane z cyfrową, opartą o rozwiązania chmurowe symulacją projektów.

Odpowiedź na wszystkie potrzeby związane z analizą strukturalną

W poniższym materiale video przybliżymy Ci role analizy strukturalnej, które dostępne są na platformie 3DEXPERIENCE.

Masz pytania odnośnie obejrzanego materiału? Pragniesz umówić się na prezentacje możliwości prezentowanego rozwiązania lub otrzymać spersonalizowaną, dostosowaną do Twoich potrzeb ofertę? Kliknij tutaj aby przejść do formularza kontaktowego.

Zacznij testować cyfrowo swoje produkty

Istnieje wiele powodów, dla których firmy przenoszą się na chmurę w ciągu ostatnich kilku lat – lista jest długa. Wśród najważniejszych należy wymienić: elastyczne schematy licencjonowania, tworzenie kopii zapasowych i bezpieczeństwo danych oraz zmniejszanie wewnętrznych kosztów IT. W tym kierunku zmierzają wszystkie branże, a weryfikacja i symulacja projektu nie stanowią wyjątków. Symulacja oparta na chmurze korzysta ze wszystkich elementów wymienionych powyżej i nie tylko.

Analiza strukturalna 3DEXPERIENCE - potrzeby i wartości

Analiza strukturalna w ramach 3DEXPERIENCE

Portfolio 3DEXPERIENCE Works Structural Simulation obejmuje połączone, wydajne i oparte na współpracy rozwiązania symulacyjne na opartej na chmurze platformie 3DEXPERIENCE. Umożliwia przyspieszenie innowacji projektowych poprzez rozwiązywanie problemów inżynieryjnych dla projektów SOLIDWORKS 3D z pełną asocjatywnością danych.

Platforma 3DEXPERIENCE pozwala na wykonywanie dowolnych zadań analizy strukturalnej: od najprostszej liniowej analizy statycznej, po najbardziej złożone nieliniowe testy upadku i analizy uderzeń, wykorzystując wbudowaną, sprawdzoną na rynku technologię solvera Abaqus.

Platforma 3DEXPERIENCE – nowy wymiar współpracy

Intuicyjna i interaktywna platforma 3DEXPERIENCE umożliwia Twoim zespołom udostępnianie i wizualizowanie wyników symulacji 3D oraz współpracę w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca za pomocą przeglądarki internetowej. Możesz także łatwo tworzyć i przypisywać zadania oraz zarządzać wieloma projektami, aby przyspieszyć dostarczanie projektów. Masz możliwość uruchomienia symulacji na komputerze lokalnym lub zdalnie w chmurze – wówczas komputer lokalny jest odciążony.

Rynkowe trendy rozwiązań symulacyjnych

10 powodów za cyfrowym testowaniem produktów na platformie 3DEXPERIENCE

  1. Oprogramowanie jako usługa (Software as a Service, Saas) to model udostępniania oprogramowania w chmurze, w którym dostawca chmury rozwija i utrzymuje aplikacje chmurowe, zapewnia ich automatyczne aktualizacje i udostępnia oprogramowanie swoim klientom za pośrednictwem Internetu.
  2. Skalowalność rozwiązania (od „rutynowej” statyki liniowej po nieliniowość & explicit) – „biorę” to co potrzebuję i kiedy potrzebuję, …. I na ile czasu potrzebuję.
  3. Realistyczna symulacja → Sprawdzony w branży Solver ABAQUS (od 1978 roku): procedury, kroki, materiały, kontakty, siatki itd.
  4. Asocjatywność z twoim rozwiązaniem 3DCAD (SOLIDWORKS, Solid Edge, NX, Catia, Inventor, Creo).
  5. Obliczenia w chmurze (HPC) – nie muszę inwestować w drogi hardware by realizować złożone obliczenia.
  6. Intuicyjny nowoczesny interfejs, asystent do pomocy, treningi dołączone do rozwiązania.
  7. Współpraca w grupie roboczej na platformie 3DEXPERIENCE (skąd chcesz, kiedy chcesz, Windows, MacOS, Android) – Szybszy proces podejmowania decyzji projektowych.
  8. Przechowywanie danych w chmurze: bezpieczeństwo i eliminacja błędów – zawsze właściwe dane.
  9. Zarządzaj cyklem życia danych CAD, modeli symulacyjnych i dokumentacji w różnych dyscyplinach.
  10. Dostęp do kolejnych domen obliczeniowych: mechanika płynów (CFD), ruch, elektromagnetyzm, wtrysk tworzyw sztucznych itd.

Portfolio symulacji strukturalnych – pobierz PDF

Pobierz PDF

 

Masz pytania? Skontaktuj się za pomocą poniższego formularza
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym.
Polityka prywatności.

 

Podziel się:

Od blisku 20 lat związany z branżą oprogramowania dla przemysłu, a od 10 lat na czele zespołu rozwiązań symulacyjnych CAE w firmie DPS Software. Jego ambicją w pracy zawodowej jest przeniesienie wiedzy technicznej na właściwą argumentację biznesową w relacjach z klientem.