Strona głównaAktualnościWyniki konkursu studenckiego SOLIDWORKS

Wyniki konkursu studenckiego SOLIDWORKS

Wyniki konkursu studenckiego SOLIDWORKS

Czas na rozstrzygnięcie najstarszego konkursu projektowego SOLIDWORKS w Polsce organizowanego przez  firmę CNS Solutions. Trzynasta edycja przyniosła ogrom interesujących prac z ponad 80 zgłoszeń z kilkunastu uczelni i szkół zawodowych. Nie wszystkim uczestnikom udało się wygrać z czasem i dokończyć swoje modele, które na pewno zobaczymy w kolejnej edycji konkursu. Przysłane projekty zaprezentowały wysoki poziom, były to ciekawe konstrukcje dopracowane w najbardziej szczegółowych elementach. Ocenione zostały przez wykładowców prowadzących zajęcia z SOLIDWORKS oraz przez Dział Wsparcia Technicznego CNS – w sumie swoje głosy oddało dwanaście osób.

W tegorocznej 13 już edycji konkursu najwyżej ocenianym projektem był pojazd Modulo zaprojektowany przez studenta Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej. Kamil Panas otrzymuje również nagrodę specjalną za najlepszy design.

Kamil Panas - Solidworks - konkurs dla studentów

Drugie miejsce zdobył Mariusz Jabłoński i jego projekt zegarków mechanicznych Motion. Pan Mariusz jest również studentem Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej. Ciekawą informacją jest, że z tego wydziału otrzymaliśmy najwięcej bo kilkanaście zgłoszeń.

Mariusz Jabłoński - Solidworks

Model barki turystycznej Mateusza Rynkiewicza z  Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Wydział Nauk Technicznych zajął trzecie miejsce.

Mateusz Rynkiewicz - solidworks - konkurs studencki

Przyznaliśmy dodatkowo wyróżnienia dla Tomasza Zimorskiego z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz dla  Łukasza Żurka z Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie.


Więcej zdjęć projektów znajdziecie na stronie konkursu www.cns.pl/solidworkskonkurs.

W tym miejscu chcieliśmy podziękować SolidWorks Corp.HP Polska3DConnexion za pomoc w zorganizowaniu Konkursu i ufundowanie nagród dla laureatów. Specjalne podziękowania również dla patronów medialnych: 3dcad.plCadNews.plPSWUG.info,Cad.plCadPolska.pl3dcax.pl,
Cadblog.plStudentnews.plDlastudenta.plStudents.pl.


14 Edycja Studenckiego Konkursu Projektowego SolidWorks już w wkrótce! Szczegółowe informacje pojawia się w pierwszym kwartale 2015 roku.

Podziel się:

Swoją przygodę w firmie DPS Software zacząłem, jeszcze jako student, na praktykach gdzie rozwijałem umiejętności w posługiwaniu się oprogramowaniem SOLIDWORKS. Dzięki temu po uzyskaniu dyplomu otrzymałem propozycję pracy. Firma dała mi możliwość rozwijania swoich zainteresowań w kierunku marketingu i tak od prawie 10 lat łączę wiedzę inżynierską z marketingiem.