Strona głównaProduktyXIV spotkanie użytkowników SOLIDWORKS – DPS Forum, 28.10.2015, PGE Narodowy

XIV spotkanie użytkowników SOLIDWORKS – DPS Forum, 28.10.2015, PGE Narodowy

XIV spotkanie użytkowników SOLIDWORKS – DPS Forum, 28.10.2015, PGE Narodowy

Już 28 października (środa) odbędzie się czternasta edycja spotkania użytkowników SOLIDWORKS pod szyldem DPS Forum 2015. Gościliśmy już Państwa w hotelu Sound Garden w Warszawie, na stadionie Legii Warszawa, a tym razem zapraszamy na PGE Narodowy.

Nasze konferencje zawsze przyciągały wielu chętnych – zapewnialiśmy wiele atrakcji i tym razem nie będzie inaczej, czeka na Państwa wiele wydarzeń, które na długi czas zapadną w pamięci. Systematycznie będziemy przedstawiać naszych gości specjalnych, o których na pewno słyszeliście!

Serdecznie zapraszamy na premierę SOLIDWORKS 2016 – przedstawimy Państwu wszystkie nowości oprogramowania, nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem omówią szczegóły i zaprezentują przykłady zastosowań w nowej wersji. Czekają interesujące prezentacje i ciekawe stoiska wystawców z branży!

Już niebawem ruszy rejestracja, zachęcamy do zapisania się na newsletter – dzięki temu otrzymacie jako pierwsi informacje na to wydarzenie z wyjątkową promocyjną ceną!

Więcej na www.dps-software.pl/konferencja.

DPS Software Sp. z o.o.,  jest wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań informatycznych klasy CAD/CAM/CAE/PDM/PLM wspomagających pracę projektantów, konstruktorów, technologów.

Od ponad 18 lat firma skoncentrowana jest na wsparciu polskich przedsiębiorstw w zakresie oprogramowania do projektowania, wytwarzania, analiz inżynierskich oraz zarządzania dokumentacją. Firma jest pierwszym w Polsce i największym autoryzowanym dostawcą systemu parametrycznego modelowania bryłowo-powierzchniowego SOLIDWORKS.

Portfolio firmy zawiera także oprogramowanie Alphacam, Surfcam, SolidCAM, CabinetVision, iMold, SWOOD, DraftSight. DPS Software Polska specjalizuje się w tworzeniu i wspieraniu środowiska pracy inżynierów w oparciu o rozwinięte Centra Kompetencyjne, Centrum Wsparcia Technicznego oraz Centrum Szkoleniowe. Firma DPS Software Sp. z o.o. wchodzi w strukturę niemieckiej grupy kapitałowej DPS Software GmbH.

Podziel się:

Starszy Specjalista techniczny ds. SOLIDWORKS / Trener. Wyróżniony nagrodą SOLIDWORKS Award Elite w 2014 roku. Uwielbia testować nowe rozwiązania sprzętowe, a nowe technologie nie są mu obce. Smakosz whisky i dobrego jedzenia (sam dobrze gotuje).