Strona głównaAktualnościZapraszamy na webinar – integracja systemów CAD z ERP w praktyce

Zapraszamy na webinar – integracja systemów CAD z ERP w praktyce

Webinarium - Integracja CAD z ERP - korzyści

Zapraszamy na webinar – integracja systemów CAD z ERP w praktyce

Zapisz się na webinarium
 

Jesteśmy wiodącym integratorem rozwiązań inżynierskich i systemów klasy ERP w Polsce i zapraszamy Państwa na webinar, poświęcony zagadnieniom związanym z integracją systemów CAD z ERP.

Nasze 22-letnie doświadczenie przekłada się na wiele wdrożonych rozwiązań integracyjnych, w których powiązaliśmy popularne na rynku systemy CAD (SOLIDWORKS, Autodesk Inventor, AutoCAD) z różnymi systemami ERP. W tym czasie – na podstawie zebranych informacji i potrzeb naszych klientów – stworzyliśmy własne narzędzie integracyjne – ERP+, które pozwala na realizację skomplikowanych projektów integracyjnych w bardziej standardowej formie i zdecydowanie szybszym czasie.

Zapraszamy na prezentację internetową w dniu 9 maja 2019 roku o godzinie 10:00, w trakcie której pokażemy na żywo w jaki sposób może wyglądać integracja systemu CAD/PDM z systemem ERP.

Podczas webinaru będziemy poruszać tematy biznesowe i czysto praktyczne, między innymi :

po co w ogóle mam zintegrować swoje systemy inżynierskie typu CAD/PDM i  ERP? Jakie korzyści przyniesie mi taka integracja?
jakie systemy inżynierskie i ERP jesteśmy w stanie zintegrować?
jakie podejście do integracji jest najlepsze? Jak wybrać właściwego integratora?
jakie firmy zdecydowały się na integrację, jakie korzyści widziały przed wdrożeniem naszych narzędzi i jakie korzyści zauważyły po wdrożeniu?

W drugiej części naszego webinaru pokażemy na żywo w jaki sposób może wyglądać integracja systemu CAD/PDM z systemem ERP, na podstawie naszego rozwiązania integracyjnego ERP+.

Dowiedz się jak wygląda oferta największego w Polsce integratora rozwiązań inżynierskich i w jaki sposób możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi w sprawniejszym działaniu.

Weź udział w darmowej prezentacji

Zapraszamy do rejestrowania się na webinar. 60-minutowa prezentacja odbędzie się w dniu 09.05.2019 (czwartek) o godzinie 10:00. Zapisy odbywają się poprzez formularz. Udział w webinarze jest bezpłatny. Warto wziąć udział ponieważ prezentacja nie będzie nagrywana oraz nie będzie udostępniania.
Zapisz się na webinarium

 

Podziel się:

Dyrektor Techniczny w DPS Software, z firmą związany od 2006 roku. Jego obszarem działalności jest zarządzanie kompetencjami technicznymi DPS oraz systemy IT/PDM/PLM. Zrealizował jako Konsultant lub Project Manager wiele udanych projektów, w tym integracje z systemami klasy MRP/ERP. Interesuje się również takimi tematami jak motywacja i zarządzanie sobą w czasie. Prywatnie fan motor-sportu (aktywny kierowca) oraz dobrej książki.