Strona głównaAktualnościZespół D1 z Politechniki Warszawskiej projektuje w SOLIDWORKS

Zespół D1 z Politechniki Warszawskiej projektuje w SOLIDWORKS

Zespół D1 z Politechniki Warszawskiej

Zespół D1 z Politechniki Warszawskiej projektuje w SOLIDWORKS

Doszła do nas informacja, że w ciemnych podziemiach Wydziału Inżynierii Produkcji dzieje się coś niesłychanego. Nieliczni świadkowie wspominają o charakterystycznych strzałach i innych dziwnych dźwiękach, dochodzących z warsztatu koła naukowego „Konstruktor”. Wszystko wskazuje na to, że jego członkowie budują prototyp jakiejś superbroni.” Mówi reporter TVPW Andrej Goleniewski

Co dokładnie ma na myśli i jaki związek ma z tym SOLIDWORKS możecie zobaczyć na poniższym filmiku.

Zobacz FILM

CNS Solution od początku swojej działalności bardzo dużą wagę przykłada do edukacji. Jednym z działań popularyzujących oprogramowanie SOLIDWORKS jest wsparcie kół naukowych działających na polskich uczelniach wyższych. Organizacje studenckie mogą pozyskać za naszym pośrednictwem legalne i pełne wersje oprogramowania SOLIDWORKS Education Edition w tym:

  • Prywatne licencje SOLIDWORKS Student Edition dla każdego członka zespołu składające się z SOLIDWORKS Premium, Flow Simulation, Simulation Premium, Sustainability, MBD, Plastics, Electrical i COMPOSER
  • Pakiet 3D CAD do zaawansowanego modelowania powierzchni
  • Pakiet do analiz Motion w tym kinematyka i dynamika ruchu oraz ruch oparty o wydarzenia.
  • Pakiet do analiz wytrzymałościowych metodą elementów skończonych w tym analizy statyczne, dynamiczne, termiczne, drgania i optymalizacja kształtu.
  • Pakiet do analiz mechaniki płynów umożliwiający badania jednofazowych przepływów wewnętrznych, zewnętrznych oraz rozchodzenie sięciepła.
  • Pakiet do analiz wpływu na środowisko naturalne, zużycie węgla, energii i innych zasobów.
  • Pakiet do zarządzania obiegiem dokumentacji projektowej i okołoprojektowej.
  • Certyfikacja CSWA dla każdego członka zespołu.

Jeżeli należysz do koła naukowego, który potrzebuje do swoich projektów oprogramowania CAD, napisz do nas. Przekażemy Ci informację na temat warunków uzyskania sponsoringu SOLIDWORKS dla kół naukowych i pomożemy w uzyskaniu licencji dla Twojego zespołu.

Dariusz Żebrowski

Specjalista ds. Edukacji
zebrowski@cns.pl

Podziel się:

Specjalista d/s edukacji.