Strona głównaAktualnościBrakujące pliki po aktualizacji systemu Windows 10 – 1809

Brakujące pliki po aktualizacji systemu Windows 10 – 1809

Brakujące pliki po aktualizacji systemu Windows 10 – 1809

Pojawiają się raporty, że użytkownicy napotykają wiele problemów po zainstalowaniu aktualizacji systemu Windows 10 z października 2018 . Największym problemem jest to, że użytkownicy odkryli, że ogromne ilości ich dokumentów i innych plików zostały usunięte po zainstalowaniu aktualizacji.

Na tą chwilę Microsoft przerwał wdrażanie aktualizacji systemu Windows 10 z października 2018 (wersja 1809) * dla wszystkich użytkowników, ponieważ podczas aktualizacji pojedynczych raportów użytkowników brakuje niektórych plików po aktualizacji.

Jeśli aktualizację pobrałeś ręcznie, nie instaluj jej i poczekaj, aż nowa, poprawiona będzie gotowa.

Szef programu Windows Insider, Dona Sarkar, ogłosiła, że wsparcie techniczne Microsoft ma narzędzia do odzyskiwania brakujących plików. Następnie zasugerowała, że ​​ci użytkownicy, którzy utracili pliki, niech skontaktują się z pomocą techniczną firmy Microsoft.

Microsoft

Jeżeli od razu zauważyłeś brakujące pliki, koniecznie użyj narzędzia do Przywracania systemu. Im szybciej użyjesz narzędzia do odzyskiwania, tym lepiej, ponieważ istnieje mniejsze ryzyko, że usunięte pliki zostaną zastąpione nowymi danymi.

Poniżej znajdziesz instrukcje wyłączenia automatycznego pobierania i instalowania aktualizacji Windows Update.

Instrukcja wyłączenia aktualizacjiInstrukcja wyłączenia aktualizacji 2Instrukcja wyłączenia aktualizacji 3

Podziel się:

Starszy Specjalista techniczny ds. SOLIDWORKS / Trener. Wyróżniony nagrodą SOLIDWORKS Award Elite w 2014 roku. Uwielbia testować nowe rozwiązania sprzętowe, a nowe technologie nie są mu obce. Smakosz whisky i dobrego jedzenia (sam dobrze gotuje).