Strona głównaSOLIDWORKS ElectricalJak poprawnie zainstalować SOLIDWORKS Electrical?

Jak poprawnie zainstalować SOLIDWORKS Electrical?

Instrukcja instalacji SOLIDWORKS Electrical

Jak poprawnie zainstalować SOLIDWORKS Electrical?

Instalowanie nowego programu może być czasami zaskakująco trudnym zadaniem. Odpowiednie przeprowadzenie instalacji gwarantuje nam w przyszłości bezproblemowy dostęp do pełni funkcjonalności programów, które zakupiliśmy. Wraz z biegiem czasu (oraz kolejnymi nowymi aktualizacjami oprogramowania) proces ten staje się coraz łatwiejszy. Mimo to ze strony klientów często otrzymujemy prośby o pomoc z procesem instalacji np. SOLIDWORKS Electrical.

Poniższe filmiki mają za zadanie wyjaśnić strukturę oraz sposób działania programu i wspomóc użytkowników w procesie instalacji oprogramowania. Jeżeli po zapoznaniu się z poniższym materiałami nadal będą jakieś wątpliwości to zapraszam do kontaktu.

Pliki instalacyjne SOLIDWORKS Electrical

Zanim zaczniemy jakąkolwiek instalację to warto zaopatrzyć się w pliki instalacyjne do odpowiedniej wersji oprogramowania (rocznik oraz service pack). Pliki te możemy pobrać po wypełnieniu formularza ze strony DPS Software w sekcji Service Pack.

To, do jakiej wersji oprogramowania mamy prawo zależne jest do tego, kiedy skończyła się subskrypcja dla danego numeru seryjnego.

SOLIDWORKS Electrical – instrukcja instalacji

Porównaj funkcjonalność oprogramowania SOLIDWORKS Electrical w zależności o pakietu Standard vs. Professional. Pobierz dokument PDF.

Dostępne rodzaje instalacji SOLIDWORKS Electrical

  1. Instalacja Stand-alone
  2. Aktualizacja oprogramowania
  3. Instalacja serwerowa
  4. Instalacja klienta
Podziel się:

Jestem absolwentem mechatroniki na Politechnice Śląskiej, pasjonatem informatyki, robotyki oraz elektroniki. Doświadczenie w zakresie elektroniki oraz modelowania części 3D zdobywałem jako inżynier w firmie produkującej drony przemysłowe. Obecnie prowadzę kompleksową obsługę techniczną w oprogramowaniu SOLIDWORKS Electrical oraz SOLIDWORKS PCB w DPS Software.