Strona głównaSOLIDWORKSPobierz za darmo SOLIDWORKS i SOLIDWORKS CAM

Pobierz za darmo SOLIDWORKS i SOLIDWORKS CAM

SOLIDWORKS CAM pobierz za darmo bez opłat dpstoday

Pobierz za darmo SOLIDWORKS i SOLIDWORKS CAM

Jesteś studentem, wykładowcą, hobbystą? Chcesz nauczyć się oprogramowania SOLIDWORKS Standard oraz SOLIDWORKS CAM Professional?

solidworks za darmo pobierz legalnie

Już teraz możesz pobrać bezpłatną wersję tych oprogramowań w wersji edukacyjnej SOLIDWORKS Student Design Kit do użytku NIEKOMERCYJNEGO!

Licencja jest ważna 365 dni! Wystarczy, że skorzystasz z linku poniżej:

https://www.solidworks.com/sw/education/SDL_form.html

Wybierz wersję, która Cię interesuje, podaj swój adres email oraz kim jesteś.

W polu “*If No, please enter SDK-ID, SEK-ID, or Trial Code:” wpisz kod: Akcja zakończona.

Na podany adres email otrzymasz link do pobrania wersji oprogramowania oraz dwie licencje, które należy wpisać podczas instalacji.

Ten produkt może być używany wyłącznie przez studentów i nauczycieli w tych instytucjach na ich komputerach do celów takich jak wykonywanie zadań domowych, projektów studentów i budowania umiejętności projektowania za pomocą oprogramowania SOLIDWORKS. Ten produkt NIE jest przeznaczony do użytku w laboratoriach szkolnych, w klasach lub w sklepach.


Otrzymaj pełną, legalną licencję SOLIDWORKS i testuj przez 30 dni bez obaw

 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym.
Polityka prywatności.


 

Podziel się:

Starszy Specjalista techniczny ds. SOLIDWORKS / Trener. Wyróżniony nagrodą SOLIDWORKS Award Elite w 2014 roku. Uwielbia testować nowe rozwiązania sprzętowe, a nowe technologie nie są mu obce. Smakosz whisky i dobrego jedzenia (sam dobrze gotuje).