Strona głównaProduktyPoznaj narzędzie SOLIDWORKS Visualize przy pomocy MySolidWorks

Poznaj narzędzie SOLIDWORKS Visualize przy pomocy MySolidWorks

narzędzie SOLIDWORKS Visualize kurs

Poznaj narzędzie SOLIDWORKS Visualize przy pomocy MySolidWorks

W tamtym roku zapowiadaliśmy pojawienie się nowego narzędzia do tworzenia wizualizacji – SOLIDWORKS Visualize. (https://www.dpstoday.pl/solidworks-visualize-potezne-narzedzie-do-wizualizacji/). Aplikacja została stworzona dla osób, które chcą tworzyć profesjonalne obrazy, animacje i inne treści 3D o jakości fotograficznej w możliwie najszybszy i najłatwiejszy sposób. Co więcej – dla wszystkich klientów posiadających aktywną usługę subskrypcji, oprogramowanie w wersji Standard jest dostępne zupełnie za darmo!

Co zrobić żeby pobrać narzędzie SOLIDWORKS Visualize?

Pobranie oprogramowania możliwe jest z poziomu CustomerPortal. Po zalogowaniu się do portalu, wystarczy przejść do sekcji Download i wybrać SOLIDWORKS Visualize.

customer portal

Przed pobraniem plików należy wypełnić formularz z danymi kontaktowymi.

solidworks visualize

Instalacja oprogramowania nie jest skomplikowana i może być dokonana na niezależnym komputerze – konieczne będzie tylko wprowadzenie klucza SOLIDWORKS, który posiada wykupioną subskrypcję.

licencjonowanie solidworks visualize

Pobrałeś program ale nie wiesz jak korzystać z SOLIDWORKS Visualize?

Wszyscy użytkownicy posiadający aktywną subskrypcję mogą skorzystać portalu MySolidWorks w wersji Standard, która daje dostęp m.in.do różnego rodzaju szkoleń. Jeśli chciałbyś poznać podstawowe funkcje oprogramowania i przejść krótkie wprowadzenie do SOLIDWORKS Visualize wystarczy że zalogujesz się na swoje konto i przejdziesz do sekcji Training.

Pliki treningowe

Jakie tematy obejmuje kurs?

Zgromadzony na MySolidWorks.com materiał pozwoli poznać ci następujące zagadnienia:

  • Importowanie plików CAD do SOLIDWORKS Visualize
  • Interfejs programu i najczęściej używane funkcje
  • Tworzenie, dodawanie i edytowanie wyglądów
  • Edycja środowiska, oświetlenia i tła
  • Korzystanie z kamer
  • Tworzenie realistycznych wizualizacji z uwzględnieniem opcji SOLIDWORKS Visualize

Rozpocznij kurs już teraz!

Nie znasz MySolidWorks?

Jeśli nie słyszałeś wcześniej o portalu MySolidWorks zapoznaj się z naszym artykułem. Narzędzie to używane jest obecnie przez ponad milion użytkowników SOLIDWORKS, a dostępne tam materiały pozwolą Ci poznać w pełni funkcjonalność SOLIDWORKS w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.

Podziel się:

Absolwent Politechniki Warszawskiej, bezgranicznie oddany pasji projektowania 3D. Przygodę z SOLIDWORKS rozpoczął w 2010 roku, a od 2013 roku powiązał z SOLIDWORKS swoją pracę w CNS Solutions. Obszar jego zainteresowań to przede wszystkim fotorealistyczne renderingi, optymalizacja projektowania w SOLIDWORKS oraz technologie RapidPrototyping. Prywatnie uwielbia zdobywać Tatrzańskie szczyty oraz trenować wspinaczkę na sztucznych ściankach wspinaczkowych.