Strona głównaSWOODSWOOD: Sprawdź, czy Twoja biblioteka SWOOD jest aktualna

SWOOD: Sprawdź, czy Twoja biblioteka SWOOD jest aktualna

dpstoday aktualizacja biblioteki solidworks swood

SWOOD: Sprawdź, czy Twoja biblioteka SWOOD jest aktualna

Jednym najważniejszych elementów składających się na oprogramowanie SWOOD jest biblioteka okuć meblowych. Biblioteka SWOOD jest w pełni otwarta i każdy jest w stanie dowolnie dodawać do niej elementy. Jednak z doświadczenia wiem, że w codziennej pracy nie ma zbyt wiele czasu na rozwój tej biblioteki. Często powoduje to, że wykorzystywane są inne podobne okucia czy też obróbka jest generowana ręcznie. My jako dostawca oprogramowania staramy się pomagać w zakresie dodawania nowych SWOODBox. Bardzo często okucia, których potrzebujecie mamy w bibliotece. W celu usprawnienia tego kontaktu stworzyliśmy panel DPS, który pozwala na automatyczną aktualizację bibliotek. 

panel dps software swood solidworks dpstoday

Dodatek dostępny jest dla użytkowników z aktywną subskrypcją. Program automatycznie sprawdza klucz licencji i określa, czy możesz pobrać aktualizacje. Po włączeniu dodatku pokaże się lista okuć gotowych do pobrania. Użytkownik sam decyduje, które z elementów chce pobrać poprzez zaznaczenie odpowiednich pól.  

pobieranie biblioteki swood solidworks

Po przejściu do kolejnego kroku dostajemy okno podsumowania, które musimy zatwierdzić a następnie program rozpocznie pobieranie plików. 

biblioteka swood solidworks pobieranie

Po pobraniu, w Twojej bibliotece pojawi się folder DPS, do którego trafią pobrane pliki. Taki sposób zapisu pozwala na zachowanie Waszych plików uprzednio zapisanych w bibliotece oraz dodatkowo pliki stworzone przez DPS. 

solidworks swood biblioteka aktualizacja

Gdzie pobrać dodatek? Wystarczy, że klikniesz w ten link. 

Podziel się:

Specjalista techniczny/ trener CAD i SWOOD. Absolwent Politechniki Warszawskiej, posiada certyfikat CSWE. Prywatnie interesuje się piłką nożną. Stara się łączyć pracę z grą w klubie oraz poszerzać wiedzę w zakresie meblarstwa jak i inżynierii odwrotnej.