Strona głównaSWOODSWOOD: Nie szukaj katalogu – sprawdź PDF

SWOOD: Nie szukaj katalogu – sprawdź PDF

SWOOD: Nie szukaj katalogu – sprawdź PDF

Często podczas dodawania SWOODBoxa czy też złącza użytkownicy natrafiają na problemy z wyborem odpowiedniego parametru z listy rozwijalnej. Szczególnie, w momencie, gdy muszą wybrać odpowiedni element okucia wg numeru katalogowego. Idealnym przykładem może być wybór odpowiedniej podpórki pod półkę, która wybierana jest właśnie z listy rozwijalnej.

W takiej sytuacji użytkownik powinien otworzyć katalog i znaleźć odpowiednią stronę. Jednak zważywszy na obszerność katalogów producentów jest to często czasochłonne. W SWOOD możesz wyświetlić plik PDF poprzez kliknięcie PPM na SWOODBoxa w drzewie, a następnie wybór „Pokaż PDF”. Po kliknięciu w nowym oknie wyświetlony zostanie plik PDF ze zdefiniowaną stroną katalogową.

Podobne działanie można wymusić zarówno dla biblioteki złącz jak i korpusów. Również poprzez kliknięcie PPM na dany element.

W jaki sposób podpiąć plik PDF? Wystarczy zapisać go w lokalizacji w jakiej zapisany jest SWOODBox bądź biblioteka złącz.

SWOODBox - PDF jak zapisać

Podziel się:

Specjalista techniczny/ trener CAD i SWOOD. Absolwent Politechniki Warszawskiej, posiada certyfikat CSWE. Prywatnie interesuje się piłką nożną. Stara się łączyć pracę z grą w klubie oraz poszerzać wiedzę w zakresie meblarstwa jak i inżynierii odwrotnej.