Strona głównaSOLIDWORKS ElectricalWebinar: Projekty hydrauliczne i pneumatyczne w SOLIDWORKS Electrical

Webinar: Projekty hydrauliczne i pneumatyczne w SOLIDWORKS Electrical

Webinar SOLIDWORKS Electrical - Projekty hydrauliczne i pneumatyczne w SOLIDWORKS Electrical - DPSTODAY DPS Software

Webinar: Projekty hydrauliczne i pneumatyczne w SOLIDWORKS Electrical

Zapraszamy do udziału w internetowej prezentacji w trakcie której dowiecie się, w jaki sposób SOLIDWORKS Electrical ułatwia tworzenie projektów uwzględniających elektrykę, mechanikę i pneumatykę. Prezentację poprowadzi Radosław Stusiński – Territory Technical Manager SOLIDWORKS Electrical Polska.

Kiedy: 26 maja 2020 | Godzina: 13:30 | Gdzie: Internet

W wielu projektach oprócz napędów, czujników, obwodów sterowania, czyli komponentów wyłącznie elektrycznych, często występują elementy pneumatyczne i/lub hydrauliczne. W celu tworzenia i dokumentowania takich elektromechanicznych projektów konieczne jest uwzględnianie wszystkich typów instalacji i ich wzajemnych relacji.

Komponenty elektryczne, pneumatyczne i hydrauliczne muszą być uwzględniane na odrębnych typach schematów, jednak obszary ich działania często wzajemnie się przenikają. Kluczowe jest wówczas prawidłowe przedstawienie ich wzajemnych powiązań, oraz tworzenie kompletnych list części uwzględniających wszystkie te elementy.

Dodatkowo, jeżeli chcemy przenieść informacje zawarte na schematach do przestrzeni 3D, w ramach jednego, spójnego środowiska współpracy, to SOLIDWORKS Electrical w znaczący sposób ułatwi to zadanie.

W trakcie trwania webinaru będziesz miał możliwość zobaczyć jak SOLIDWORKS Electrical wspomaga tworzenie kompletnych projektów elektrycznych, mechanicznych i pneumatycznych włączając w to również przewody elektryczne/pneumatyczne i kable w 3D.

Weź udział w prezentacji poświęconej oprogramowaniu SOLIDWORKS Electrical – współczesnemu, łatwemu w obsłudze narzędziu do tworzenia schematów. Dzięki zintegrowanej bazie danych oferuje ono możliwość tworzenia powiązanych dokumentów i wykazów asocjacyjnie i automatycznie.

Zachęcamy do udziału w webinarze – zarejestruj się już dziś!

Podziel się:

Swoją przygodę w firmie DPS Software zacząłem, jeszcze jako student, na praktykach gdzie rozwijałem umiejętności w posługiwaniu się oprogramowaniem SOLIDWORKS. Dzięki temu po uzyskaniu dyplomu otrzymałem propozycję pracy. Firma dała mi możliwość rozwijania swoich zainteresowań w kierunku marketingu i tak od prawie 10 lat łączę wiedzę inżynierską z marketingiem.